Lépjen kapcsolatba velünk
img

TURN ON KIVI. KitchenTV

Напишіть нам
TURN ON KIVI. KitchenTV

Сьогодні ми раді представити вам нашу нову розробку – інноваційний телевізор, спеціально розроблений для кухні. Цей телевізор – не просто ще одне пристрій, це унікальне поєднання передових технологій та рішень, які зроблять ваш час на кухні ще більш комфортним та безпечним.

img
img

Екран KIVI KitchenTV – FullHD діагоналлю 32’’ – оптимальне рішення для малих кімнат. Рамка телевізора виконана в стильному білому кольорі, щоб гармонійно вписатися в сучасні інтер’єри кухонь.

KIVI KitchenTV оснащено інтегрованою акустичною системою потужністю 12 Вт, динаміки якої відкалібровано вручну спеціально для цієї моделі. Система обробки звуку в реальному часі Dolby audio processing (DAP) дозволяє вибирати пресети та має спеціальні інструменти для посилення гучності голосу або автоматичного вирівнювання різких звуків.

Модель функціонує на операційній системі Android TV11 і пропонує понад 10 000 додатків, зокрема книги рецептів, лічильники калорій, застосунки для складання меню та ін.

Керувати контентом зручно навіть під час приготування їжі завдяки голосовому управлінню. Тепер жодних натискань на пульт брудними і мокрими руками!

TURN ON KIVI. KitchenTV

KIVI KitchenTV – не просто ще одне пристрій, це унікальне поєднання передових технологій та рішень, які зроблять ваш час на кухні ще більш комфортним та безпечним.

img
Унікальний Full-Motion кронштейн
img
img
img
img
img
img

Однією з ключових особливостей KIVI KitchenTV – є унікальний full-motion кронштейн з настінним кріпленням, дозволяє повертати екран у будь-який бік, змінювати його висоту, кут нахилу та відстань від стіни, забезпечуючи ідеальні кути огляду. Це справжнє втілення гнучкості та функціональності. Кронштейн може бути встановлений навіть в найважкодоступніших місцях на кухні та має змогу приховати кабелі телевізора у його кліпсах. Повна рухливість та можливість зміни положення роблять його ідеальним рішенням для перегляду вашого улюбленого контенту під час приготування їжі.

img
Безпека на новому рівні

KIVI KitchenTV обладнаний вбудованим датчиком диму. Це революційне рішення, яке підносить стандарти безпеки на кухні на зовсім новий рівень.
Датчик диму миттєво реагує на появу диму та повідомляє вас про небезпеку.
Тепер ви можете бути спокійні за себе та родину під час улюбленного процесу готування. Ваш телевізор подбає про своєчасне попредження щодо неприємних сюрпризів.

Управління Голосом

З функцією Active Voice control, що реалізована у новому пульті RC80 для KitchenTV більше жодних пошуків у телефоні мокрими й брудними руками під час приготування.
Просто скажіть «Окей Гугл» і телевізор видасть необхідний запит – рецепт страви, відеотуторіал на Youtube чи серіал на Netflix.
Якщо треба, він навіть ввімкне робот-пилосос, адже ідеально синхронізується з системою Smart Home та іншими пристроями на платформі Android.

img

Hasonlítsa össze

0