Kontakt

Хмарний геймінг

Що пропонує сервіс Boosteroid?

Boosteroid - це хмарна ігрова платформа, яка забезпечує швидкий доступ до відеоігор і приносить масу позитивних емоцій і вражень. Якщо ви шукаєте хмарну ігрову платформу, в якій все зводиться до простоти і зручності використання, Boosteroid - це те, на що вам варто звернути увагу.

Boosteroid працює практично так само, як і будь-яка інша хмарна ігрова платформа. Ви запускаєте відеогру на платформі, всі ваші вхідні дані (контролера) обробляються на віддалених серверах, і ви отримуєте відео- і аудиопотік назад на свій пристрій для управління ігровим процесом.

Вам не потрібно завантажувати або встановлювати ігри на свій пристрій. Ви можете запускати ігри 24/7, поки активна ваша підписка. Вам не потрібно чекати в черзі. 15 Мбіт стабільного інтернет-з'єднання досить, щоб грати в ігри зі швидкістю 60 кадрів в секунду (Full HD 1080p). У бібліотеці доступні 200 ігор всіх переваг і жанрів.

На яких пристроях доступний сервіс Boosteroid?

Boosteroid - крос-платформний сервіс. Ви можете використовувати один і той же обліковий запис додатка Boosteroid для гри на вашому KIVI Smart TV, ПК на ОС Windows 7, Windows 10, Android mobile, а також через браузер на MacOS.

Список сумісних телевізорів KIVI з сервісом Boosteroid

Сервіс Boosteroid інтегрований в додаток KIVI Media.
Додаток KIVI Media поширюється на пристрої KIVI серій: 710, 720, 740 та 790 лінійок ТВ 2020 і 2021. Список сумісних ТВ буде з часом розширюватиметься.
Сервіс також може бути встановлений вручну за допомогою Google Play Store.

Що необхідно для використання сервісу хмарного гейминга?

Вам буде необхідно:
1. Ваш пристрій (KIVI Smart TV, ПК або смартфон)
2. Стабільне і швидке підключення до мережі Інтернет (докладніше в пункті Якість з'єднання)
3. Геймпад, сумісний з системою Android TV або вашим ПК (докладніше у пункті "Список сумісних геймпадів")
4. Активний аккаунт Boosteroid
5. Активний аккаунт будь-якого ігрового видавця на вибір (Steam, Epic games і т.д.)
6. Наявність обраної вами гри в бібліотеці ігор Boosteroid і наявність цієї гри в вашому ігровому акаунті ігрового видавця (Steam, Epic games і тд.). "

Які ігри доступні?

У бібліотеці ігор Boosteroid доступні як безкоштовні так і платні ігрові тайтли, які популярні на даний момент. Для гри на Android TV вже є понад 200 популярних ігор і їх список поповнюється на щотижневій основі. Всі представлені тайтли поширюються через Steam, Epic games, Origin, Battle.net, Rockstar games.

Яку якість з'єднання з мережею Інтернет необхідно для комфортної гри?

Для досягнення кращого результату настійно рекомендується підключення ТВ до роутеру через мережевий кабель Ethernet або мережу 5GHz (ac). Для комфортної гри вам буде необхідно інтернет з'єднання зі швидкістю від 25мб\сек і затримкою до 20 мс (протестувати можна на сайті Boosteroid.com або через відповідний пункт всередині додатку Boosteroid на вашому пристрої).

Параметри стрімінга ігрової сесії

Ви можете грати в ігри з Boosteroid з налаштуванням за замовчуванням: 60 кадрів в секунду, Full HD 1080p.
Незалежно від вашого підключення до Інтернету, всі ігри запускаються з однаковими налаштуваннями.
Будь ласка, не міняйте налаштування гри, так як це може призвести до погіршення ігрового процесу.

Безкоштовний демо період

Користувачі деяких лінійок телевізорів KIVI мають можливість отримати 1 годину ігрової сесії в додатку Boosteroid, при активації облікового запису на телевізорі KIVI.
Така можливість є при реєстрації аккаунта Boosteroid прямо з телевізора, при створенні аккаунта в Boosteroid за допомогою авторизації через Google аккаунт, а також при першому логіні вашим аккаунтом Boosteroid, створеним через браузер.
На даний момент на демо період можуть розраховувати клієнти-власники ТВ KIVI лінійок 710, 720, 740 та 790.
Список моделей і лінійок ТВ KIVI, на які поширюється демо період буде розширюватися.

Як зареєструватися і підписатися в сервісі Boosteroid?

Ви можете створити новий обліковий запис в сервісі Boosteroid через додаток на вашому KIVI Smart TV або через браузер вашого ПК або смартфона на сайті Boosteroid.com. Ви також можете створити обліковий запис автоматично, використовуючи акаунт Google, авторизований в вашому телевізорі або браузері ПК.
Придбати підписку можна на сайті Boosteroid.com за допомогою вашого смартфону або ПК.

Список сумісних геймпадів (джойстиків)

Більшість контролерів, в специфікаціях яких вказана сумісність з ОС Android, Android TV, Google TV, можуть бути повноцінно сумісними з ігровим сервісом, як по провідному, так і по Bluetooth підключенню.
Ми також можемо порекомендувати сумісні контролери наступних моделей:
1. Геймпади для ігрових консолей, наприклад Xbox One, Xbox One X, Sony Dualshock 4 і вище.
2. Bluetooth-геймпади: Defender "Blast" і "X7", RedDragon Titanium, GameSir "G3s" і "T4 Pro", Dexp G-M2, Xiaomi MI MDZ-11-AA, T-3 Wireless Controller, Mocute-054MX , Terios T12, iPEGA PG-9078 і інші.
Список підтримуваних пристроїв буде поступово розширюватися.
Додатково: На жаль, функція вібрації контролерів тимчасово не підтримується.

Чи можна підключити більше одного геймпаду?

Ви можете грати, використовуючи кілька геймпадів. Якість стабільності їх сигналів залежать від їхнього методу підключення (кабель або Bluetooth), а також кількості інших Bluetooth пристроїв, підключених до вашого ТВ (пульт, аудіо аксесуари та інше). Максимальна кількість одночасно працюючих пристроїв в системі Android TV обмежено 4ма, для комфортного використання.

Чи сумісний сервіс з клавіатурою і мишою?

На даний момент, на жаль, підтримка клавіатур і мишок на плафтормі Android TV відсутня. Однак, підтримка повинна бути додана до кінця 2021 року. Одночасно з цим, список ігор також буде оновлено і доповнено багатьма новими іграми (наприклад, War Thunder, World of Tanks і багатьма іншими). Підтримка клавіатури і миші доступна на ПК платформах.

Де доступний хмарний сервіс Boosteroid?

Якість вашого ігрового процесу на Boosteroid залежить від вашого обладнання, розташування, програмного забезпечення і, найголовніше, від мережі. Ви завжди можете перевірити якість свого підключення до серверів, натиснувши Speedtest в правому верхньому куті сайту Boosteroid.com або в додатку, встановленому на вашому пристрої. Сервери Boosteroid розташовані в Румунії, Італії, Словаччині, Франції, Іспанії, Україні та Великобританії. При цьому, ви можете з комфортом користуватися сервісом і з інших країн.
Зверніть увагу: якщо ви пройдете тест кілька разів і результати будуть дуже різними, ймовірно, ваше інтернет-з'єднання нестабільне.

Що потрібно для запуску ігор, крім аккаунта Boosteroid?

У кожної відеоігри на Boosteroid є спеціальна ігрова програма для запуску. Для запуску відеоігор вам потрібен обліковий запис на платформі цифрового поширення (Steam, Epic Games, Origin, Battle.net, Rockstar Games і т.д.). Як правило, лаунчери видавців не оптимізовані для запуску через додаток на ТВ і використання геймпаду. Ми працюємо над зручністю даного процесу і зараз ви вже можете зробити логін у лаунчері видавця прямо з екрану вашого ТВ, використовуючи режим миші і екранну клавіатуру, вбудовані в додаток Boosteroid. Ми також рекомендуємо проходити реєстрацію в магазинах видавців за допомогою ПК або смартфону для прискорення і спрощення процесу. Сайти ігрових платформ:
https://steamcommunity.com/
https://www.epicgames.com/
https://www.blizzard.com/
https://www.origin.com/
https://www.rockstargames.com/

Збереження ігор і акаунти

З огляду на крос-платформенность серсіс Boosteroid, а також можливість авторизації через ігрові сервіси типу Steam, Epic Games, Battle.net і інші, всі ігри, які у вас вже є або з'являться, а також данні ваших акаунтів (на кшталт внутрішньоігрових предметів, персонажів і так далі), будуть доступні у відповідних іграх, незалежно від платформи запуску.

Як відписатися від сервісу?

Ви можете скасувати підписку на Boosteroid в меню додатку: «Мій обліковий запис»> «Моя підписка»> «Відомості про план». Або за допомогою сайту Boosteroid.com

Vážený klient, ak máte nejaké otázky, opýtajte sa odborníka v messengeri alebo nám napíšte na Kontakt
Vyberte si messenger na komunikáciu